Online platba kartou. Osobní odběr v prodejnách Colnago a butiku Assos Praha, Opava. Doprava zdarma nad 2000 Kč.

PROČ LAS

Proč cyklistickou přilbu LAS

Cyklistické přilby LAS jsou produktem italské firmy, která se specializuje pouze na přilby a její výroba probíhá přímo v Itálii.

Proč si vybrat právě přilbu LAS? Jedním z mnoha důvodů může být, že Petr Benčík v těchto přilbách vyhrál tři mistrovství republiky.

„Beru to jako velkou kliku, že jsem mohl tuto přilbu vozit. Čím shledávám přilbu výjimečnou, když pominu design, je nastavení a rozsah. Přilba nabízí Nano 3D systém s mikrometrickým kolečkem vzadu pro snadné upravení obvodu a hloubky helmy. Helma musí perfektně sedět na hlavě i v případě neuzavření řemínku jako přikovaná. Dalším důležitým aspektem je vystýlka, která je přidělaná suchým zipem. Je tedy možnost ji jednoduše vyprat. Přilba dále nabízí speciální síťku proti hmyzu, která se dá také odejmout a zaručit tak vyšší průchod vzduchu. Cyklistu může potěšit i patent Lasu, čímž je automatické magnetické zapínání. Měkké lehké látkové pásky jsou všechny nastavitelné, takže si je můžete přizpůsobit přesně vašim potřebám. Celá helma se dá ovládat jednou rukou. To je v případě kontaktu s hmyzem nesmírně důležité. Cyklista nemusí panikařit a v klidu jedním hmatem zachycený hmyz z přilby vypustit.“

Nabízíme různé typy přileb ve více barevných provedení, a to pro ženy, muže i děti. Vybrat si můžete z modelu Virtus Carbon, Virtus, Cobalto, Xeno, Bandito aj.

Pro více informací doporučujeme zhlédnout video nebo nás navštívit přímo na prodejně.

1 položek celkem
Zpět do obchodu